beko klima servisi
beko klima servis numarası beko klima servisi telefonu
Beko Klima Servisi İstanbul
(0212) 876 0 888 & (0530) 313 67 26
www.klimaservisibeko.com

Klima Gaz Dolum İşlemi Nasıl Yapılır,

Klima Gaz Dolum İşlemi Nasıl Yapılır,

Klima gaz dolum işlemi kendimizin yapabileceği bir uygulama değildir. Klima gaz dolum işi yetkin klima servislerince uzman kişiler tarafından yapılma uygundur. Zira gerekli olan aparat ve malzemeler, işlemin yapılması sırasında ki bilgi ve tecrübe gerekmektedir. Aslına bakılırsa beko klima gazı dolumu sürekli yapılan bir işlem değildir. Eğer klimanız sürekli gazı eksiliyor ve gaz dolumu gerekiyor ise kesinlikle, klimanız da bir sorun var demektir. Çünkü normal bir klima kesinlikle gaz eksiltmez veya gaz dolumu gerekmez. Ancak klima iç ve dış tesisatın borular da çatlak, sızıntı olması durumunda klima gazı eksilir.

Klima gazının eksildiği nasıl anlaşılır,

Klima dış ünitesin devir dayım borusunun buzlanması, donma yapması ve klimanın yeteri kadar soğutmaması veriminin düşük olması gibi sorunların görünmesi, klima gazının eksik olduğunu göstere bilir.

Klima gaz dolum ücreti ne kadardır,

Beko klima gazı dolum fiyatı, klimanın gaz kapasitesine göre belirlenmektedir. Farklı tip teki split klimalar veya inverter klimalar için gaz tank kapasitesi değişmektedir. Klimaya uygulanan gaza göre de gaz dolum ücreti farklıdır. Klima gaz dolum ücreti için 80 TL ile 300 TL arasında bir fiyat aralığı verile bilir. Klimanızın marka ve tipini belirtmeniz durumunda sizin için en uygun klima gaz dolum ücreti verebiliriz.

Klima gazı çeşitleri, en çok kullanılan iki klima gaz türü vardır. İlki en temel özelliği ile ozon tabakasına zarar veren R22 klima gazı diğeri ise ozon tabakasına zararı olmayan R410 klima gazıdır. Artık en çok tercih edilen ve yeni nesil inverter klimalarda kullanılan gaz tipidir. Klima gazı dolumunuz esnasında bunu sorunuz. Klima alırken klima gazına dikkat ediniz. beylikdüzü klima gaz dolumu.
kayıt tarihi 12.03.2016    izleme sayısı Okunma ( 9038 )
web meslek Web Tasarım & SEO, webmeslek W1 tema